DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27-0,95
BITCOIN %
İstanbul
18°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan Haftanın Programı Açıklandı
  • Spor Tv Haber
  • Spor
  • Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan Haftanın Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan Haftanın Programı Açıklandı

ABONE OL
Aralık 8, 2023 22:45
Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan Haftanın Programı Açıklandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi

Bugün:

19.00 – Çağdaş Bodrumspor vs Reeder Samsunspor (Menteşe)

9 Aralık Cumartesi:

15.30 – Beşiktaş Emlakjet vs Bahçeşehir Koleji (BJK Emlakjet)

18.00 – Pınar Karşıyaka vs Galatasaray Ekmas (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

20.30 – Onvo Büyükçekmece Basketbol vs TOFAŞ (Gazanfer Bilge)

10 Aralık Pazar:

13.00 – Darüşşafaka Lassa vs Manisa Büyükşehir Belediyespor (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.30 – Türk Telekom vs Aliağa Petkimspor (Ankara)

18.00 – Bursaspor İnfo Yatırım vs Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket (TOFAŞ)

11 Aralık Pazartesi:

19.00 – Anadolu Efes vs Fenerbahçe Beko (Sinan Erdem)

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Bugün:

14.00 – Çankaya Üniversitesi vs Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor (Ankara)

19.00 – Beşiktaş vs Bursa Uludağ Basketbol (BJK Emlakjet)

9 Aralık Cumartesi:

14.00 – Emlak Konut vs ÇBK Mersin (Şehit Mustafa Özel)

16.00 – Melikgazi Kayseri Basketbol vs Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kadir Has Kongre Merkezi)

10 Aralık Pazar:

14.00 – OGM Ormanspor vs Galatasaray Çağdaş Faktoring (M. Sait Zarifoğlu)

14.30 – Antalya Büyükşehir Belediyespor Toroslar Basketbol vs BOTAŞ (Kepez Turgut Özal)

15.30 – İlkem Yapı Tarsusspor vs Nesibe Aydın (Servet Tazegül)

Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi

Bugün:

17.00 – Finalspor vs Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Naim Süleymanoğlu)

9 Aralık Cumartesi:

13.00 – Alagöz Holding Iğdır Basketbol vs Semt77 Yalovaspor (Iğdır Kazım Karabekir)

14.45 – Fenerbahçe Koleji Novotel vs OGM Ormanspor (Fenerbahçe Metro Enerji)

16.30 – Çayırova Belediyespor vs Bornova Belediyesi Karşıyaka (Çayırova)

18.15 – Esenler Erokspor vs Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor (Şehit Mustafa Özel)

10 Aralık Pazar:

14.00 – Kapaklıspor vs Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler (Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi)

15.45 – Konyaspor vs Sigortam.Net (Selçuklu Belediyesi)

17.30 – Mersin Büyükşehir Belediyesi vs Gaziantep Basketbol (Edip Buran)

11 Aralık Pazartesi:

18.00 – MKE Ankaragücü IKON Menkul vs Pizza Lazza Haremspor (TOBB ETÜ)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.